22 maja, 2024

KLUB SPORTOWY BENIAMINEK 03

ul. Kościuszki 34b, 83-200 Starogard Gdański

Szkolimy się w ramach „Employability through Culture” (nr. 2022-1-PL01-KA122-ADU-000079577)

2 min read

Zespół KS Beniaminek 03 wziął udział w projekcie Erasmus+ pt.: „Employability through Culture” (nr. 2022-1-PL01-KA122-ADU-000079577), który był kursem szkoleniowym i odbywał się na włoskiej wyspie Sardynia, w miejscowości Sassari. Nasza drużyna składająca się z 5 dorosłych uczestników wzięła udział w działaniach projektowych w celu zdobycia nowych doświadczeń i poszerzenia swoich umiejętności. Uczestniczyliśmy w kursie zorganizowanym przez organizację partnerską – Mine Vaganti NGO, gdzie mieliśmy okazję zdobyć wiele nowych informacji.

Podczas ważnego spotkania, które miało duże znaczenie dla naszej organizacji, zaprezentowano programy Erasmus+ i przeprowadzono praktyczne ćwiczenia, mające na celu pobudzenie i wsparcie entuzjazmu do pracy u pracowników, którzy przyczyniają się do rozwoju KS Beniaminek 03.

Podczas trwania szkolenia tj. w dniach od 14. do 19. czerwca 2023 uczestnicy wyrazili chęć integracji z lokalnymi wolontariuszami oraz odkrywania nowych kultur. Podkreśliliśmy ważność uczenia się kultury, integracji i tworzenia możliwości dla młodzieży poprzez zaangażowanie w kolejne projekty. Jest nam szczególnie miło, że w projekcie aktywnie uczestniczą również seniorzy, którzy zasługują na szacunek. Mamy nadzieję, że będą nadal wspierać naszą pracę i wspierać nas w kolejnych projektach, dzieląc się nabytymi umiejętnościami, a my w ten sposób będziemy promować komunikację międzypokoleniową i międzynarodowe uczenie się kultury, zapewniając nowe możliwości dla młodych ludzi.

Starogard GdańskiPowiat starogardzkiPomorskie Zrzeszenie LZSPomorski Związek Piłki NożnejErasmus SportFundacja Rozwoju Systemu EdukacjiKociewski.pl

KS Beniaminek 03 – NGOEuropejski Korpus SolidarnościEuropean CommissionSassariMine Vaganti NGOPomorskieGmina Starogard Gdański

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.