21 maja, 2024

KLUB SPORTOWY BENIAMINEK 03

ul. Kościuszki 34b, 83-200 Starogard Gdański

Nasz Klub jest certyfikowany Srebrną Gwiazdką Polskiego Związku Piłki Nożnej

3 min read

Czym jest Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich?

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek.

Przyznanie oddziałowi szkółki piłkarskiej certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek, będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania piłkarskich umiejętności.

źródło: https://www2.laczynaspilka.pl/certyfikacja/zasadyprogramu

Klub Sportowy Beniaminek 03 – certyfikowaną szkółką piłkarską

Klub Sportowy Beniaminek 03 posiada Srebrny Certyfikat PZPN od 2019. Otrzymane wyróżnienie to potwierdzenie najwyższych standardów, bezpieczeństwa oraz odpowiedniej jakości szkolenia. Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to przede wszystkim pewność, że Wasze dziecko trenuje w najlepszych warunkach. Treningi (szczegółowy harmonogram treningów tutaj) w certyfikowanej szkółce to także gwarancja zajęć pod okiem wykwalifikowanej kadry szkoleniowej, bezpiecznej infrastruktury i zapewnienia dzieciom odpowiedniego sprzętu treningowego . 

Program Certyfikacji daje Rodzicom ale i wszystkim zainteresowanym dostęp do wyszukiwarki szkółek (więcej tutaj), które mogą pochwalić się certyfikatem.

Dzięki Systemowi Administracji Szkółką Piłkarską (więcej tutaj), rodzice mogą na bieżąco pozyskiwać informacje o drużynach, trenerach, planach treningowych oraz śledzić karierę swojego dziecka. 

Młodzi zawodnicy trenujący w szkółce wyróżnionej srebrną lub złotą gwiazdką mają też większe szanse na grę. Szkółki takie są bowiem zobowiązane do organizowania turniejów.

W celu utrzymania standardów organizacyjnych i szkoleniowych Program Certyfikacji PZPN nakłada na Kluby biorące w nim udział szereg obowiązków oraz wymagań. Po uzyskaniu Certyfikatu PZPN szkółka piłkarska musi przestrzegać warunków i kryteriów programu, by utrzymać Certyfikat przez cały okres, na który został przyznany. Nadzór nad certyfikowanymi szkółkami piłkarskimi sprawuje PZPN, który regularnie przeprowadza niezapowiedziane wizyty monitorujące. W przypadku stwierdzenia przez osoby monitorujące powstania regulaminowych uchybień Certyfikowana Szkółka może zostać pozbawiona certyfikatu…

Klub Sportowy Beniaminek 03 – plany na najbliższą przyszłość

16 sierpnia 2021 wystartował trzeci cykl Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich na lata 2022-2023, w którym złożyliśmy naszą aplikację. Nadawanie Certyfikatów PZPN miało zostać zakończone do końca 2021 roku.

22 grudnia 2021 Polski Związek Piłki Nożnej na swojej stronie internetowej opublikował informację, iż zakończono rekrutację do trzeciego cyklu programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich. 

Certyfikaty otrzymało 216 szkółek (37 złotych, 85 srebrnych oraz 94 brązowe gwiazdki) w tym KS BENIAMINEK 03. Oznacza to, że w 2022 roku w programie będzie uczestniczyć przynajmniej 248 szkółek (w tym 32 szkółki, które otrzymały certyfikat na rok 2022 w poprzednim cyklu).

Więcej o nadaniu certyfikatów na lata 2022-2023 można znaleźć tutaj

Więcej informacji na temat Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich można znaleźć na stronie: www.laczynaspilka.pl/certyfikacja. Ewentualne pytania dotyczące programu można kierować do Działu Wsparcia PZPN: wsparcie@pzpn.pl tel. (22) 732 122 222.

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ ! ! !

👉 Chcesz zapewnić swojemu dziecku prawidłowy rozwój,dobrą zabawę i przeżyć niesamowite emocje❓

ZAPRASZAMY DO B03‼️ 💙

👉Nasz Klub jest certyfikowany Srebrną Gwiazdką Polskiego Związku Piłki Nożnej⭐

👉 Posiadamy profesjonalną kadrę trenerska z licencjami UEFA. 🙋 🙋‍♀️

👉 W każdym roczniku posiadamy po dwóch nie zmiennych Trenerów z licencjami UEFA👍

👉 Organizacja obozów oraz półkolonii ⛺️ ⚽️

👉 Uczestnictwo w licznych turniejach i rozgrywkach ligowych. 🏟 ⚽️ 🚍

👉Współpracujemy z samorządem lokalnym 🏫

👉 Bierzemy udział w edukacyjnych programach europejskich 🇪🇺

👉Nasze drużyny regularnie występują w najwyższych ligach na Pomorzu ⚽️

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI,CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE ❗️👋 👱‍♂️ 👱‍♀️

#KSBeniaminek03#NabórTrwa

#DołączDoNas#StawiamyNaJakość

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.