21 maja, 2024

KLUB SPORTOWY BENIAMINEK 03

ul. Kościuszki 34b, 83-200 Starogard Gdański

Kolejne spotkanie Wolontariuszy KS Beniaminek 03

1 min read

Wtorkowe spotkanie wolontariuszy w ramach „Sport Creates Opportunities” (2021-1-PL01-ESC51-VTJ-000037156) przebiegło bardzo aktywnie 😁 zaczęliśmy od szerokiego uśmiechu oraz dobrego humoru.

🗣 Następnie każdy podzielił się swoimi wrażenia z minionego tygodnia wolontariatu, a także oczekiwaniami na następy tydzień. Nasz koordynator dał wszystkim informację zwrotną i sensownie pouczał jak prawdziwy mistrz Yoda.

🔍 Nasz koordynator przedstawił wolontariuszom informacje o „European Solidarity Corps”. Wolontariusze otrzymali biuletyny i książki, żeby móc dowiedzieć się więcej.

🇵🇱 Wolontariuszka Sofiya przeprowadziła zajęcia z języka polskiego dla wolontariuszy z Hiszpanii, Tunezji, Turcji, Gran Canarii i Ukrainy. Celem produktywnych zajęć były dni tygodnia, miesiące i pory roku. Z niecierpliwością czekamy na to, co Sofiya przygotuje na następne zajęcia!

💰Wolontariuszka Diana przeprowadziła grę w ramach projektu „Bussines Week”. Tematem gry była konkurencja rynkowa między dwiema firmami. Wszyscy obecni zostali podzieleni na dwa zespoły, w któryсh rozegrali 6 rund. Dla każdej rundy byłe różne komunikacyjne i gospodarcze zasady.

📸 Na końcu zrobiliśmy zdjęcie i ustaliliśmy kolejny termin takiego spotkania na następny wtorek.

Europejski Korpus SolidarnościFundacja Rozwoju Systemu EdukacjiPowiat starogardzkiGmina Starogard Gdański

#B03NGO#B03#EUSolidarityCorps#together#EuropejskiKorpusSolidarności#ProjektySolidarności#solidarność#zaangażowanie#działanie#młodzież#B03NGOEuropean CommissionRegionalny Ośrodek Polityki Społecznej UM WZPomorskie

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.