22 maja, 2024

KLUB SPORTOWY BENIAMINEK 03

ul. Kościuszki 34b, 83-200 Starogard Gdański

VIII Konferencja Erasmus+ Sport

1 min read

Dnia 20 listopada 2023 r. w Krakowie odbyła się VIII Konferencja Erasmus+ Sport, zorganizowana przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności.

Wydarzenie zgromadziło licznych przedstawicieli organizacji sportowych, instytucji edukacyjnych oraz entuzjastów aktywności fizycznej, na czele chociażby z Otylią Jędrzejczak – Prezes Polskiego Związku Pływackiego i Luizą Złotkowską – reprezentantką Polski w łyżwiarstwie szybkim.

Niezwykle ważnym elementem konferencji było zaprezentowanie projektów i inicjatyw wspierających idee programu Erasmus+, promocję zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej. W wydarzeniu, w roli prelegentów wystąpili Murat i Furkan, na co dzień pracownicy naszego Klubu, którzy reprezentowali nas jako organizację z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów Erasmus+ w obszarze sportu. Ich zaangażowanie w przekazywane treści zwróciło uwagę uczestników konferencji, podkreślając rolę klubów sportowych jako ważnych miejsc do rozwijania swoich sportowych pasji jak i jako partnerów w realizacji projektów Erasmus+.

Serdecznie dziękujemy Organizatorom za zaproszenie. To dla nas zaszczyt i przyjemność być obecnymi na tym wyjątkowym wydarzeniu.

Narodowa Agencja Programu Erasmus+Europejski Korpus SolidarnościCentrum Innowacji Erasmus+ InnHubFundacja Rozwoju Systemu Edukacji

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.