22 lipca, 2024

KLUB SPORTOWY BENIAMINEK 03

ul. Kościuszki 34b, 83-200 Starogard Gdański

Mistrzostwa Świata Seniorów w Kickboxingu

2 min read

W dniach 18-25 listopada 2023 w Portugali odbyły się Mistrzostwa Świata Seniorów i Masters w Kickboxingu.

W portugalskiej słonecznej Albufeirze nad oceanem atlantyckim o prymat najlepszych kickboxerów globu w szranki stanęło ponad 1700 zawodników z 70 krajów z całego świata.

Wśród tych walecznych mistrzów, 80 odważnych reprezentantów Polskiego Związku Kickboxingu stawiło czoła wyzwaniom. Zespół składał się z 75 utalentowanych seniorów oraz 5 doświadczonych mastersów, którzy z dumą reprezentowali barwy Polski na tej międzynarodowej scenie.

Nie zabrakło również imponującej postaci Anny Knobel, reprezentującej nie tylko Polskę, ale także Powiat Starogardzki oraz Klub Sportowy Beniaminek 03. Ania, stanęła do walki w kategorii wagowej -50kg z najlepszymi na świecie i ostatecznie zdobyła zaszczytne 5. miejsce. Jej determinacja i umiejętności zaprezentowane na arenie mistrzostw zyskały uznanie, co z pewnością wpisało ją w historię światowego kickboxingu.

Mistrzostwa w Portugalii były nie tylko areną walki, lecz także miejscem, gdzie spotkały się różne kultury, styl życia i pasje związane z tą fascynującą dyscypliną sportu. Atmosfera współzawodnictwa, przyjaźni i szacunku sprawiła, że te mistrzostwa były niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich uczestników i kibiców, a Polska Reprezentacja dostarczyła niezapomnianych chwil sportowych.

Szczegółowe wyniki osiągnięte w poszczególnych kategoriach podczas Mistrzostw Świata Kickboxingu 2023 dostępne są aktualnie pod następującym linkiem:

https://www.sportdata.org/kickboxing/set-online/popup_main.php?popup_action=results&vernr=1666&active

Dziękujemy AQ Wiring Systems STG ( AQ Linowiec ), oraz Powiat starogardzki za wsparcie dzięki, któremu nasza Ania mogła wziąć udział w tak prestiżowej imprezie jak Mistrzostwa Świata.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.