22 lipca, 2024

KLUB SPORTOWY BENIAMINEK 03

ul. Kościuszki 34b, 83-200 Starogard Gdański

O projekcie ERASMUS+ SPORT pt.: „Lifesaving Network” o nr 101091044

1 min read

KS BENIAMINEK 03 to nie tylko sekcja piłki nożnej. Priorytetem naszej działalności jest rozwój fizyczny i psychiczny dzieci i młodzieży, m.in. poprzez udział w różnych projektach, mających na celu pozytywny wpływ na środowisko i ludzi.

W ramach projektu „Lifesaving Network” pracujemy nad podniesieniem świadomości na temat ratowania życia i udzielania pierwszej pomocy. Dlatego też 10 września 2023 roku, w ramach działań projektowych zorganizowaliśmy tematyczne zajęcia i konkursy dla dzieci z rocznika 2015 i wolontariuszy w które zaangażowaliśmy TRI Starogard. Spotkanie to było zatem doskonałą okazją do wsparcia jednej z pomorskich organizacji w ramach prowadzonego przez nas zadania publicznego pt.: Powiatowe Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu dla pomorskich organizacji pozarządowych”, które dofinansowywane jest ze środków otrzymanych od Województwa Pomorskiego.

Takie działania pomagają budować przyjaźnie, uczyć zasad współpracy oraz przyczyniają się do otwierania umysłów na świat i poszerzania wiedzy.

Fundacja Rozwoju Systemu EdukacjiEuropejski Korpus SolidarnościNarodowa Agencja Programu Erasmus+Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej UMWPStarogard GdańskiPowiat starogardzkiFundacja Rozwoju Systemu EdukacjiPiłkarska Przyszłość z ORLENEM

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.