22 lipca, 2024

KLUB SPORTOWY BENIAMINEK 03

ul. Kościuszki 34b, 83-200 Starogard Gdański

„Fair Play” nr 2022-3-SI02-KA152-YOU-000102856

2 min read

Wszystko co dobre szybko się kończy. Dotyczy to również naszego pobytu w małym malowniczym słoweńskim miasteczku Slovenj Gradec w ramach realizacji projektu pt.: „Fair Play” o nr 2022-3-SI02-KA152-YOU-000102856.

Spędziliśmy tam aktywnie 5 dni w ramach wymiany organizowanej w ramach programu Erasmus+. Każdy z nas dużo się nauczył o zasadach FairPlay. Ponadto poznaliśmy cudownych, pełnych pozytywnej energii ludzi. Nie zabrakło także zdrowej rywalizacji i meczów piłkarskich. Braliśmy udział w zajęciach integracyjnych jak również w różnorodnych warsztatach. Ostatniego dnia każdy z uczestników otrzymał certyfikat potwierdzający udział w projekcie. Skończyliśmy wyjazd pełni nowych doświadczeń i zadowoleni wróciliśmy do domu .

Ponadto, wyjazd ten był doskonałą okazją do wsparcia jednej z pomorskich organizacji – AP LG GDAŃSK, w ramach prowadzonego przez nas zadania publicznego pt.: Powiatowe Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu dla pomorskich organizacji pozarządowych”, które dofinansowywane jest ze środków otrzymanych od Województwa Pomorskiego. Już niedługo AP LG będzie bowiem organizowało u siebie projekt wymiany młodzieżowej w ramach ERASMUS+, a dzięki wyjazdowi na jeden z podobnych projektów, reprezentanci organizacji mogli zapoznać się m.in. ze specyfiką prowadzenia takich projektów czy niezbędną dokumentacją projektową.

FAIR PLAY

Fundacja Rozwoju Systemu EdukacjiEuropejski Korpus SolidarnościNarodowa Agencja Programu Erasmus+Starogard GdańskiPowiat starogardzkiRegionalny Ośrodek Polityki Społecznej UMWPKS Beniaminek 03AP ORLEN GdańskPiłkarska Przyszłość z ORLENEMRegionalny Ośrodek Polityki Społecznej UMWPEuropean YouthErasmus+Powiat starogardzki

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.