KLUB SPORTOWY BENIAMINEK 03

ul. Kościuszki 34b, 83-200 Starogard Gdański

Najszybszy w Gorzowie Maciej Megier zdobył złoto.

1 min read

Wychowanek naszego klubu Maciek Megier, który niedawno został powołany do Reprezentacji Polski na III Igrzyska Europejskie Kraków-Małopolska 2023, w których wystartował, w biegu na 3000m z przeszkodami.

Bieg odbył się 23 czerwca o godzinie 18:55, w którym Maciej Megier zajął 12 miejsce z czasem 8.45.85, który dla wielu biegaczy jest szczytem marzeń.

Maciej Megier wziął udział w mistrzostwach seniorów w Gorzowie Wielkopolskim z których wrócił ze złotym medalem! 20-latek z klubu AZS-AWFiS z rekordowym czasem 8:44,17, jako najmłodszy w 10 startujących zajął pierwsze miejsce w biegu na 3000 metrów z przeszkodami.

Maciej wcześniej trenował u nas w klubie piłkę nożną, pod opieką Marcina Drewsa.

Przypominamy, że Maciej razem z drużyną KS Beniaminek 03 Starogard Gdański u siebie w Starogardzie Gdańskim zdobył srebro na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-16 w Futsalu.