21 maja, 2024

KLUB SPORTOWY BENIAMINEK 03

ul. Kościuszki 34b, 83-200 Starogard Gdański

KS Beniaminek 03 w Brukseli!

1 min read

🇧🇪 🇪🇺 🇵🇱 W dniach 22-25 kwietnia 2024 reprezentanci Klubu Sportowego Beniaminek 03 wraz z Prezesem Zarządu Marcinem Kaszubowskim brali udział w praktykach w Biurze Regionalnym Województwa Pomorskiego w Brukseli. Była to niezwykła okazja, którą otrzymali jako laureaci konkursu Bursztynowego Mieczyka im. Macieja Płażyńskiego w kategorii Współpraca Międzynarodowa od Stowarzyszenia ”Pomorskie w Unii Europejskiej”.

Podczas pobytu nasza ekipa miała nie tylko szansę na zdobycie nowych doświadczeń, ale także na wymianę wiedzy dotyczącej polityki sportowej UE. Spotkania z przedstawicielami instytucji europejskich:

  • Spotkanie w Biurze Regionalnym Woj. Pomorskiego,
  • Spotkanie z przedstawicielem Komisji SEDEC Europejskiego Komitetu Regionów,
  • Spotkanie z p. Izabelą Pełczyńską (Erasmus Sport Sector, EACEA) oraz p. Agatą Dziarnowską (Dyrekcja Generalna ds. Edukacji, Młodzieży, Sportu i Kultury, Komisja Europejska)

oraz wirtualne spotkanie z p. Katarzyną Biniaszczyk, asystentką Posła do Parlamentu Europejskiego Tomasza Frankowskiego i wizyta w Parlamencie Europejskim to cenne doświadczenie, które pomoże nam w dalszym rozwoju.

Dziękujemy wszystkim, którzy umożliwili nam udział w tych praktykach! To dla nas nie tylko zaszczyt, ale też ważny krok w budowaniu relacji międzynarodowych i poszerzaniu horyzontów w dziedzinie polityki sportowej na szczeblu europejskim. Nasz klub działa na skalę europejską! 💪 🌍

Europejski Korpus SolidarnościFundacja Rozwoju Systemu EdukacjiEuropean YouthPomorskieUrzad Marszalkowski Wojewodztwa Pomorskiego @sıkı hayranlar #Beniaminek03 #Bruksela #Sport #UniaEuropejska Starogard Gdański

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.