30 czerwca, 2022

KLUB SPORTOWY BENIAMINEK 03

ul. Kościuszki 34b, 83-200 Starogard Gdański

Zwycięzcy wyłonieni!

2 min read

IX Turniej Piłki Nożnej Beniaminek Cup 2021, w kategorii wiekowej U9 okazał się być kolejnym świetnym wydarzeniem, które zostało zorganizowane przez KS Beniaminek 03.

Dnia 30 maja 2021 w Skarszewach odbyła się dziewiąta edycja lokalnego, dobrze znanego turnieju piłki nożnej. Łącznie w wydarzeniu wzięło udział 12 zespołów: Olimpia Elbląg I, Olimpia Elbląg II, MULKS 2 MOS GUBIN, Gryf
Tczew, JFA Przechlewo, Wierzyca Stara Kiszewa, KS BENIAMINEK 03 I, KS BENIAMINEK 03 II, Arka Gdynia,
Wietcisa Skarszewy, Wierzyca Pelplin, Olimpia Osowa.

Miniona sobota na długo pozostanie w pamięci zawodników biorących udział w turnieju. Po pierwsze z powodu
temperatury, przekraczającej 30 stopni, a z drugiej z powodu cudownej sportowej rywalizacji odbywającej się w
duchu fair-play

Po rozegraniu wszystkich meczy podium IX Turnieju Piłki Nożnej Beniaminek Cup 2021 ukształtowało się następująco: pierwsze miejsce dla MLUKS DWÓJKA MOS 2015 GUBIN, drugie dla Arki Gdynia, a trzecie dla Olimpii Elbląg.

Zwycięska drużyna nie tylko zyskała miano Zwycięzcy Turnieju, otrzymała puchar i medale, ale także otrzymała od organizatora zaproszenie na IX Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej DEYNA CUP JUNIOR 2021, który odbędzie się już za niespełna trzy miesiące tj. 19-22.08.2021 na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny w Starogardzie Gdańskim

Całe wydarzenie zostało współfinansowane przez Gminę Skarszewy.

Dziękujemy Enerdze Grupie ORLEN, Gminie Skarszewy, Starostwu Powiatowemu w Starogardzie Gdańskim, a także GOSiR Skarszewy i Wieściom z Kociewia. Ponadto dziękujemy Kibicom i Graczom! Jesteście wspaniali. Do zobaczenia za rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.