22 maja, 2024

KLUB SPORTOWY BENIAMINEK 03

ul. Kościuszki 34b, 83-200 Starogard Gdański

Zeszły tydzień był bardzo aktywny…

1 min read

Zeszły tydzień był bardzo aktywny dla pracowników i wolontariuszy KS Beniaminek 03. 🙌 ☺️

15.02.2023 złożyliśmy wizytę w I LO w Starogardzie Gdańskim a

17.02.2023 odwiedziliśmy Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Swarożynie

Spotkania poprowadzili Murat Özer, Furkan Karakuş, Burak Yüzbaş oraz Lala Aghayeva (wolontariuszka z pojektu „Sport Bring Us Together” o nr 2022-1-PL01-ESC51-VTJ-000080226).

Podczas spotkań przedstawiliśmy prezentację o Turcji, 🇹🇷 czyli kraju zarówno dla miłośników słonecznego wypoczynku na piaszczystych plażach, wielbicieli historii czy tzw. „nocnych marków”. W prezentacji nie brakowało dobrych informacji o języku, kulinariach, kulturze, religii, tradycji czy tych gorszych o aktualnej sytuacji w kraju związanej z minionymi trzęsieniami ziemi.

Druga część spotkania to „ABC WOLONTARIATU – czyli co warto wiedzieć o Programie Europejskiego Korpusu Solidarności”. W tej części informowaliśmy, że jest to program europejski, który umożliwia młodym ludziom zaangażowanie się w lokalne inicjatywy oraz udział w projektach wolontariatu przynoszących korzyści społecznościom w całej Europie. Ponadto dzieliliśmy się informacjami gdzie szukać możliwości projektowych oraz jak dokonać rejestracji w Europejskim Portalu Młodzieżowym.

Europejski Korpus SolidarnościFundacja Rozwoju Systemu EdukacjiNarodowa Agencja Programu Erasmus+Powiat starogardzkiPomorskieKepder Kültür Eğitim ve Proje Derneği

#B03NGO#B03#EUSolidarityCorps#together#EuropejskiKorpusSolidarności#ProjektySolidarności#solidarność#zaangażowanie#działanie#młodzież#B03NGO

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.