21 maja, 2024

KLUB SPORTOWY BENIAMINEK 03

ul. Kościuszki 34b, 83-200 Starogard Gdański

Z wizytą w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim

1 min read

🇪🇸 Viva Espagna 🇪🇸

Wolontariusze z Hiszpanii (Asociación Arrabal AID) realizujący w naszym klubie projekt Europejskiego Korpusu Solidarności 🇪🇺 Sports Bring Us Together (2022-1-PL01-ESC51-VTJ-000080226) – Sport Creates Opportunities (2021-1-PL01-ESC51-VTJ-000037156)

mieli okazję w zeszłym tygodniu poprowadzić lekcję w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Noblistów Polskich, a dokładnie w klasie 4L. Spotkanie miało na celu kontynuowanie spotkań międzynarodowych w szkołach ponadpodstawowych i dzielenie się informacjami o innych krajach – w tym dniu skupiliśmy się na kraju leżącym na Półwyspie Iberyjskim tzn. na Hiszpanii, jej historii, tradycji, języku czy kulturze.

Dowiedzieliśmy się, że uczniowie tej klasy niedługo udadzą się do hiszpańskiego Alicante na praktyki zawodowe, zatem możliwość spotkania z obywatelami tego kraju jeszcze w Polsce była tym bardziej ciekawa.

Dziękujemy za wspólne zajęcia 👍 i życzymy powodzenia na praktycznej nauce zawodu i języka w Alicante.

Europejski Korpus SolidarnościFundacja Rozwoju Systemu EdukacjiNarodowa Agencja Programu Erasmus+Powiat starogardzkiStarogard Gdański

#B03NGO #B03 #EUSolidarityCorps #together #EuropejskiKorpusSolidarności #ProjektySolidarności #solidarność #zaangażowanie #działanie #młodzież #B03NGO

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.