30 czerwca, 2022

KLUB SPORTOWY BENIAMINEK 03

ul. Kościuszki 34b, 83-200 Starogard Gdański

08 października 2021r. wzięliśmy udział w webinarium adresowanym do organizacji przystępujących do realizacji Projektów Wolontariatu w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności. Celem webinarium było przekazanie Beneficjentom kluczowych informacji na temat realizacji projektów w nowej .

W terminie 20-23 października 2021 weźmiemy udział w Zjeździe Organizacji Europejskiego Korpusu Solidarności 2021, które organizowane będzie w Warszawie. Zespół Narodowej Agencji wraz z trenerkami przygotowuje program składający się z sesji informacyjnych oraz  wielu przestrzeni do wymiany doświadczeń, wyzwań i dobrych praktyk. Spotkanie poprowadzą doświadczone trenerki współpracujące z Europejskim Korpusem Solidarności. W spotkaniu

weźmie udział zespół EKS Narodowej Agencji.

Natomiast w dniach 27-29 października 2021r. w Warszawie odbędzie się szkolenie dla:

– koordynatorów organizacji, które realizują swoje pierwsze projekty wolontariatu,

– nowych koordynatorów z doświadczonych organizacji,

– koordynatorów organizacji przygotowujących się do wysyłania/goszczenia wolontariuszy.

w którym także chcemy wziąć udział. Aktualnie oczekujemy na potwierdzenie zakwalifikowania się, bowiem na takie wydarzenia jest wielu chętnych, a liczba miejsc ograniczona. Celem szkolenia będzie wsparcie nowych organizacji / koordynatorów w przygotowaniu i realizacji projektów w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności oraz umożliwienie wymiany doświadczeń pomiędzy koordynatorami z różnych organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.