22 maja, 2024

KLUB SPORTOWY BENIAMINEK 03

ul. Kościuszki 34b, 83-200 Starogard Gdański

Spotkanie wstępne do projektu „FAIR PLAY”

2 min read

W miniony weekend byliśmy w Słowenii, w mieście Slovenj Gradlec, na spotkaniu przedwstępnym wymiany młodzieży projektu „Fair Play vključuje in združuje (Fair Play zrzesza i integruje)” o nr 2022-3-SI02-KA152-YOU-000102856, finansowanego przez Komisję Europejską w ramach programu Erasmus+. W spotkaniu poza reprezentantami KS Beniaminek 03 uczestniczyli partnerzy z Portugalii, Turcji, Słowenii i Grecji.

Głównym tematem projektu jest Fair Play i gra w piłkę nożną 3 na 3. W trakcie spotkania omówiliśmy zasady oraz szczegóły organizacyjne wymiany młodzieży, która odbędzie się we wrześniu 2023 roku. Jako organizacja KS Beniaminek 03 weźmiemy udział w wymianie z pięcioma uczestnikami oraz liderem.

Celem naszej organizacji jest wspieranie młodzieży w rozwoju sportowym, a także edukacyjnym i społecznym. Dlatego też uczestnictwo w projekcie Erasmus+ jest dla nas szansą na poszerzenie wiedzy i umiejętności, a także na poznanie nowych kultur i ludzi.

Program Erasmus+ stawia sobie za cel rozwijanie kompetencji i umiejętności młodych ludzi, w tym m.in. umiejętności międzykulturowego dialogu oraz kształtowanie postaw otwartości i tolerancji. Wymiana młodzieży to doskonała okazja do realizacji tych celów, dlatego jesteśmy przekonani, że nasza uczestnictwo w projekcie przyczyni się do osiągnięcia tych ważnych dla nas wartości.

Wierzymy, że dzięki udziale w projekcie Erasmus+ nasza organizacja będzie w stanie zainspirować innych młodych ludzi do aktywności i kształtowania pozytywnych postaw

Fundacja Rozwoju Systemu EdukacjiEuropejski Korpus SolidarnościErasmus SportNarodowa Agencja Programu Erasmus+Powiat starogardzkiPomorski Związek Piłki NożnejStarogard Gdański

European CommissionPiłkarska Przyszłość z ORLENEM

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.