22 lipca, 2024

KLUB SPORTOWY BENIAMINEK 03

ul. Kościuszki 34b, 83-200 Starogard Gdański

Powodzenia w nowym roku szkolnym 2023/2024!!!

1 min read

Wakacje dobiegły już końca, dziś po ponad dwumiesięcznej przerwie letniej wracacie do szkół. Mimo że czasu na odpoczynek było całkiem sporo, większość Was zapewne z żalem żegna minione dwa miesiące.

Ale głowa do góry! – Szkoła to nic strasznego, wszyscy przez nią „przechodziliśmy”, a dzisiaj ją z radością wspomnimy – i Wam tego samego w przyszłości życzymy!

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2023/2024 Wszystkim Uczniom życzymy wiary w siebie i swoje możliwości, wielu sukcesów w nauce, bez żadnych wyjątków od poniedziałku do piątku 🙂 jak najwyższych wyników w nauce, spełnienia marzeń o bezpiecznej, ciekawej i przyjaznej szkole, nie zapominajcie również o sporcie 🙂

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom – cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami podopiecznych 🙂

Niech rozpoczynający się nowy rok szkolny i powrót do szkoły stanie się czasem do odkrywania świata, budowania relacji, kształtowania wartościowych postaw a także rozwijania zainteresowań i pasji.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.