22 lipca, 2024

KLUB SPORTOWY BENIAMINEK 03

ul. Kościuszki 34b, 83-200 Starogard Gdański

„Pomorskie z Ukrainą” uczestnicy z Ukrainy na kolejnym spotkaniu z psychologiem

1 min read

W ramach projektu „Pomorskie z Ukrainą”, którego realizację finansuje Samorząd Województwa Pomorskiego 17.05.2023 odbyły się kolejne zajęcia dla uczestników projektu z psychologiem. Pani Berenika przygotowała specjalne zadanie, abyśmy lepiej zrozumieli, jak wpływają na nas opinie innych ludzi, a także jak odbieramy krytykę i komplementy.
Zadanie polegało na napisaniu zalet zauważanych w innych uczestnikach zajęć, co pomogło nam otworzyć oczy na nasze pozytywne cechy, a także te, które możemy dostrzec u innych, ale nie zawsze dostrzegamy i doceniamy u siebie.
Wykonanie tego zadania było bardzo przydatne dla rozwoju osobowości i poczucia własnej wartości. Ponadto nauka konstruktywnego reagowania na krytykę i komplementy mogą pomóc w utrzymaniu równowagi psychicznej i budowaniu pewności siebie.
Pani Berenika udzieliła rad, które będą bardzo przydatne w codziennym życiu i pomogą uczestnikom zachować pozytywny nastrój i nastawienie do siebie, a także rozwinąć stabilność emocjonalną. Te zajęcia pomogły nam zrozumieć że każdy z nas jest wyjątkową osobą. 🙌

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.