21 maja, 2024

KLUB SPORTOWY BENIAMINEK 03

ul. Kościuszki 34b, 83-200 Starogard Gdański

Podsumowanie TPMu z Healthy Life Happy Life for 60+ Seniors w Dzienny Dom „Senior+” w Starogardzie Gdańskim

1 min read

Jak już informowaliśmy wcześniej (tutaj), byliśmy z wizytą projektową na Litwie, a dziś był czas na podsumowanie tego wydarzenia w Dzienny Dom „Senior+” w Starogardzie Gdańskim.

Przypomnijmy, że „Healthy Life Happy Life for 60+ Seniors” (project nr 622926-EPP-1-2020-1-LT-SPO-SSCP) to międzynarodowy projekt realizowany przez łącznie cztery organizacje, po jednej z Litwy, Polski, Słowenii i Turcji w ramach ERASMUS+ Sport – Small Collaborative Partnerships (pol. ERASMUS+ Sport – Małe Partnerstwa Współpracy), który dofinansowywany jest ze środków programu Erasmus+ Unii Europejskiej.

W dzisiejszym spotkaniu oprócz koordynatora projektu z ramienia Klubu Sportowego Beniaminek 03 – Murata Ozer, udział wzięli także wolontariusze EKS – Diana Zaiets i Burak Yüzbaş.

Razem mogliśmy oglądać zdjęcia wykonane przez uczestników wizyty projektowej. Podczas prezentacji głos zabrał reprezentant Seniorów Pan Leszek i Koordynator Murat Özer. Panowie wspólnie opowiadali co się wydarzyło podczas wyjazdu, co było podczas niego omawiane oraz co ciekawego robili ☺️ Po prezentacji nasi ukochani Seniorzy pokazali jak mija im czas w Dzienny Dom „Senior+” w Starogardzie Gdańskim.

Spotkanie zakończyliśmy spacerem po parku 🥰

Narodowa Agencja Programu Erasmus+Europejski Korpus SolidarnościPowiat starogardzkiStarogard GdańskiGmina Starogard Gdański

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

#B03NGO#B03#zaangażowanie#działanie

KS Beniaminek 03

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.