22 maja, 2024

KLUB SPORTOWY BENIAMINEK 03

ul. Kościuszki 34b, 83-200 Starogard Gdański

Ostatni etap eliminacji MMP U-19

1 min read

Dnia 06 lutego 2022 wzięliśmy udział w ostatnim turnieju eliminacyjnym do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsal w kategorii wiekowej U-19, który odbywał się w Elblągu.

Po pokonaniu w pierwszym meczu gospodarza turnieju – Olimpię Elbląg 1:2, drugi mecz rozegrany z Bonito Helio Białystok niestety po emocjonującym spotkaniu przegraliśmy 1:2.

Ostatni mecz zagraliśmy z Team Lębork. Po wyczerpującym i pełnym emocji spotkaniu wygraliśmy 2 : 0 a tym samym awansowaliśmy na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w Bochni już w ostatni weekend lutego br.

Wszyscy zawodnicy są wychowankami Marcina Drewsa. W piłce nożnej na hali prowadzeni są przez Krzysztofa Juśko. Dziękujemy zawodnikom za zostawione serce na parkiecie, a trenerom za wychowanie utalentowanych kociewskich piłkarzy. Dziękujemy również rodzicom, którzy z drużyną są na dobre i na złe. Wyjazd na mistrzostwa na których będziemy reprezentować nasze miasto jak i powiat będzie wiązał się z dużymi kosztami logistycznymi i organizacyjnymi. Wszystkich, którzy chcieliby dołożyć cegiełkę do sukcesu chłopaków zapraszamy do kontaktu z klubem bądź trenerem. Pomóżcie spełnić piłkarskie marzenia młodzieży z Kociewia.

Starogard Gdański Powiat starogardzki Gmina Starogard Gdański Port Gdańsk Kociewski.pl Filmowy Dom Produkcyjny – Łukasz Kowalski Łączy nas Futsal Komisja Futsalu i Piłki Plażowej Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Pomorskie Europejski Korpus Solidarności

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.