22 lipca, 2024

KLUB SPORTOWY BENIAMINEK 03

ul. Kościuszki 34b, 83-200 Starogard Gdański

Nowy projekt na Nowy Rok – „Mind the Gap”

1 min read

W dniach 20 i 21 grudnia 2023 braliśmy udział w spotkaniu inaugurującym projekt ERAMUS+ SPORT „Mind the Gap”. Nowa inicjatywa, w której jesteśmy partnerami realizowana jest w ramach programu Erasmus+ Sport i skupia się na zagadnieniach zdrowia menstruacyjnego oraz wydzielania hormonalnego u dziewcząt w wieku 12-16 lat w środowiskach sportowych.

🔍 Przedstawiciele czterech organizacji spotkali się w Stambule w Turcji, aby stworzyć solidne podstawy do skutecznej implementacji projektu. Dyskusje skupiły się wokół Planu Zarządzania, Kryteriów Jakości oraz kompleksowego procesu monitorowania.

👏 W trakcie spotkania odbyły się rozmowy na temat wizualnej identyfikacji projektu oraz planów komunikacji wewnętrznej. Każdy omawiany aspekt miał na celu zapewnienie płynnego procesu wdrażania i realizacji projektu przez wszystkie zaangażowane strony.

💡 Konsorcjum projektu obejmuje 4 organizacje: Debatni klub Grada Niša z Serbii, Yaygın Eğitim ve Gençlik Çalışmaları Derneği z Turcji, KS Beniaminek 03 z Polski oraz Silesian Society for Solidarity z.s. z Czech które podczas spotkania wstępnego były bardzo aktywne, angażując się we wszelkie punkty spotkania.

🔔 Już teraz zapraszamy do dołączenia do nas, śledzenia naszej podróży i wspierania społeczności sportowej, która wita różnorodnych uczestników. Każde wsparcie sprawia, że świat sportu staje się lepszym miejscem dla wszystkich zaangażowanych.

Fundacja Rozwoju Systemu EdukacjiNarodowa Agencja Programu Erasmus+Fundacja Rozwoju Systemu EdukacjiEuropean CommissionErasmus+

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.