21 maja, 2024

KLUB SPORTOWY BENIAMINEK 03

ul. Kościuszki 34b, 83-200 Starogard Gdański

III międzynarodowe spotkanie projektowe za nami

1 min read

W dniach 1-2.06.2022 odbyło się przedostatnie spotkanie w ramach projektu „Social inclusion for seniors by sport” (projekt nr 2020-1-PL01-KA204-082017), którego organizatorem byli Belgin i Berke z GENÇ GİRİŞİM EĞİTİM GENÇLIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ z Turcji.

W spotkaniu wzięli udział także przedstawiciele pozostałych organizacji partnerskich: Maria, Tamara, Alicia i Javier z Inercia Digital SL, Begum i Hakan z Baskent University oraz Burcu, Daria, Franciszek i Marcin z KS BENIAMINEK 03.

Podczas spotkania partnerzy podzielili się dotychczasowymi efektami działań, prezentując zdjęcia i filmiki zrobione podczas zorganizowanych w ramach projektu zajęć dla seniorów.

Nasze działania zostały wsparte przez tureckiego wykładowcę – Murata Sona, który w swojej prezentacji przedstawił kompleksowo temat wpływu sportu na zdrowie i życie seniorów, zwracając szczególną uwagę na to, że każda forma aktywności fizycznej jest zbawienna dla osób starszych. Prezentacja p. Murata zostanie przetłumaczona oraz udostępniona w ramach upowszechniania projektu już wkrótce.

Ponadto, podczas spotkania Burcu przedstawiła metody pracy z seniorami, jakie poznała pracując na rzecz Seniorów w lokalnym środowisku i które nadal wykorzystuje w prowadzonych przez siebie zajęciach fizycznych.

Dziękujemy za spotkanie i już teraz zapraszamy na ostatnie, które niedługo odbędzie się w Polsce.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.