24 września, 2021

KLUB SPORTOWY BENIAMINEK 03

ul. Kościuszki 34b, 83-200 Starogard Gdański

WYNIKI Z TURNIEJU NA ŻYWO – PIĄTEK 20.08.2021

2 min read

IX Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej 

Deyna Cup Junior 2021

 

STADION MIEJSKI im. KAZIMIERZA DEYNY

W STAROGARDZIE GDAŃSKIM

ROZGRYWKI ROCZNIKA 2012 – PIĄTEK

GODZINABOISKO 1WYNIKBOISKO 2WYNIK
10:00-10:25VILNIUS FM ATEITS vs. KLAIPEDOS KFA2:4FK KAUNO ZALGIRIS vs. KAUNO VYTIS7:3
10:30-10:55LECH POZNAŃ vs. MULKS GUBIN6:1BENIAMINEK 03 vs. LEGIA WARSZAWA1:4
11.00-11.25LECHIA GDAŃSK vs. OLIMPIA ELBLĄG4:2ŚLĄSK WROCŁAW vs. ARKA GDYNIA1:1
11.30-11.55VILNIUS FM ATEITS vs. GEDANIA GDAŃSK0:4FK KAUNO ZALGIRIS vs. BvB im. Łukasza Piszczka2:1
12.00-12.25KLAIPEDOS KFA vs. OLIMPIA ELBLĄG1:3KAUNO VYTIS vs. ARKA GDYNIA3:6
12.30-13.00LECH POZNAŃ vs. LECHIA GDAŃSK5:1BENIAMINEK 03 vs. ŚLĄSK WROCŁAW1:13
13.00-13.30 CEREMONIA OTWARCIA TURNIEJU CEREMONIA OTWARCIA TURNIEJU
13.30-13.55VILNIUS FM ATEITS vs. MULKS GUBIN3:4FK KAUNO ZALGIRIS vs. LEGIA WARSZAWA1:3
14.00-14.25OLIMPIA ELBLĄG vs. GEDANIA GDAŃSK1:3ARKA GDYNIA vs. BvB im. Łukasza Piszczka6:2
14.30-14.55KLAIPEDOS KFA vs. LECH POZNAŃ0:8KAUNO VYTIS vs. BENIAMINEK 031:7
15.00-15.25MULKS GUBIN  vs. LECHIA GDAŃSK4:4LEGIA WARSZAWA vs. ŚLĄSK WROCŁAW2:6
15.30-15.55LECH POZNAŃ  vs. GEDANIA GDAŃSK5:1BENIAMINEK 03 vs. BvB im. Łukasza Piszczka0:5

ROZGRYWKI ROCZNIKA 2011 – PIĄTEK

GODZINABOISKO 3WYNIKBOISKO 4WYNIK
10.00-10.35VILNIUS FM ATEITIS vs. FK PANAVEZYS2:3BENIAMINEK 03 vs. BVB IM. ŁUKASZA PISZCZKA1:7
10.35-11.10 LECH POZNAŃ vs. ŚLĄSK WROCŁAW3:3AP 1 REDA vs. BORUSSIA MONCHENGLADBACH2:9
11.10-11.45ZAGŁĘBIE LUBIN vs. DSPN Kwidzyn13:0VILNIUS FM ATEITIS vs. BVB IM. ŁUKASZA PISZCZKA3:1
11.45-12.20FK PANAVEZYS vs. BORUSSIA MONCHENGLADBACH0:7BENIAMINEK 03 vs. LECH POZNAŃ0:18
12.20-12.55BVB IM. ŁUKASZA PISZCZKA vs. AP 1 REDA1:7ŚLĄSK WROCŁAW vs. ZAGŁĘBIE LUBIN1:2
13.00-13.30 CEREMONIA OTWARCIA TURNIEJU CEREMONIA OTWARCIA TURNIEJU
13.30-14.05VILNIUS FM ATEITIS vs. DSPN Kwidzyn4:1FK PANAVEZYS  vs. LECH POZNAŃ1:7
14.05-14.40AP 1 REDA vs. ZAGŁĘBIE LUBIN1:2BENIAMINEK 03 vs. ŚLĄSK WROCŁAW0:17
14.40-15.15BORUSSIA MONCHENGLADBACH  vs. DSPN Kwidzyn10:2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.