24 września, 2021

KLUB SPORTOWY BENIAMINEK 03

ul. Kościuszki 34b, 83-200 Starogard Gdański

2021

Już po raz dziewiąty tuż przed końcem wakacji w Starogardzie Gdańskim spotkali się młodzi adepci futbolu z europejskich i polskich klubów. Przez trzy dni, od 20 do 22 sierpnia na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny w Starogardzie Gdańskim zawodnicy walczyli o zwycięstwo w IX Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Deyna Cup Junior 2021 organizowanym przez Klub Sportowy Beniaminek 03.

Rozgrywki turniejowe toczyły się równolegle w dwóch kategoriach wiekowych: chłopcy z roczników 2011 oraz 2012 i młodsi. Impreza stanowiła niepowtarzalną okazję do nawiązania przez najmłodszych polskich piłkarzy z małych miejscowości rywalizacji z czołowymi europejskimi zespołami.

IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DEYNA CUP JUNIOR 2021 nie mógłby odbyć się bez Sponsorów: Energii z Grupy ORLEN i Zakładów Farmaceutycznych Polpharma SA. Turniej wsparli także: Polski Związek Piłki Nożnej, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji – Narodowa Agencja Europejskiego Korpusu Solidarności, Bravry Polska, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim, Gmina Miejska Starogard Gdański, Gmina Starogard Gdański, Centrum Rehabilitacyjno Lecznicze MEDPHARMA, Radio Gdańsk, TVP3 GDAŃSK, Wieści z Kociewia (kociewski.pl), Filmowy Dom Produkcyjny Łukasz Kowalski, Ireneusz Makiła, Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego im. Józefa Wybickiego w Bolesławowie i Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Stanisława Staszica w Swarożynie.

Serdecznie dziękujemy !!!

Borussia Moenchengladbach i Śląsk Wrocław to zwycięzcy tegorocznej dziewiątej edycji międzynarodowego turnieju. Poniżej przedstawiamy końcowe klasyfikacje w obu rocznikach.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.