24 września, 2021

KLUB SPORTOWY BENIAMINEK 03

ul. Kościuszki 34b, 83-200 Starogard Gdański

Rozgrywki ligowe

Liga Wojewódzka D2 gr 2

Kolejka 1 22.08.2021 9:00 GKS BOBOWO – KS BENIAMINEK 03 1:22
Kolejka 2 29.08.2021 17:00 KS BENIAMINEK 03 – KERAMZYT SZPRUDOWO 2:1
Kolejka 3 14.09.2021 19:15 KP STAROGARD GD. – KS BENIAMINEK 03 0:1
Kolejka 4 12.09.2021 17:00 KS BENIAMINEK 03 – POGOŃ SMĘTOWO 20:1
Kolejka 5 19.09.2021 11:00 POGOŃ TCZEW – KS BENIAMINEK 03
Kolejka 6 PAUZA
Kolejka 7 03.10.2021 15:00 METEOR PINCZYN – KS BENIAMINEK 03
Kolejka 8 09.10.2021 15:00 KS BENIAMINEK 03 – GRYF II TCZEW
Kolejka 9 16.10.2021 ………… STYNA GODZISZEWO – KS BENIAMINEK 03
Kolejka 10 23.10.2021 13:00 POMEZANIA II MALBORK – KS BENIAMINEK 03

Liga Wojewódzka D2 gr 1

Kolejka 1 28.08.2021 15:00 KS BENIAMINEK 03 – AP MALBORK 4:0
Kolejka 2 04.09.2021 14:00 LISOVIA LISEWO – KS BENIAMINEK 03 1:13
Kolejka 3 11.09.2021 17:00 KS BENIAMINEK 03 – MKS GRYF TCZEW 2:4
Kolejka 4 19.09.2021 11:00 MADY OSTASZEWO – KS BENIAMINEK 03
Kolejka 5 24.09.2021 19:30 KS BENIAMINEK 03 – MORZE STEGNA
Kolejka 6 02.10.2021 13:00 POMEZANIA MALBORK – KS BENIAMINEK 03
Kolejka 7 09.10.2021 11:00 KS BENIAMINEK 03 – DSPN KWIDZYN
Kolejka 8 16.10.2021 15:00 KS BENIAMINEK 03 – RODŁO KWIDZYN
Kolejka 9 24.10.2021 11:00 SPARTA RAKOWIEC – KS BENIAMINEK 03

Liga Wojewódzka D1

Kolejka 1 14.08.2021 17:00 KS BENIAMINEK 03 – ESCOLA PRUSZCZ GDAŃSKI 0:3
Kolejka 2 21.08.2021 10:00 RADUNIA PG – KS BENIAMINEK 03 6:1
Kolejka 3 28.08.2021 17:00 KS BENIAMINEK 03 – JAGUAR GDAŃSK 1:6
Kolejka 4 04.09.2021 13:00 KS BENIAMINEK 03 – AP 1 REDA 1:3
Kolejka 5 08.09.2021 18:00 CHAMPIONS KWIDZYN – KS BENIAMINEK 03 3:1
Kolejka 6 11.09.2021 13:00 KS BENIAMINEK 03 – LECHIA GDAŃSK 1:8
Kolejka 7 18.09.2021 13:30 ARKA GDYNIA – KS BENIAMINEK 03
Kolejka 8 21.09.2021 17:45 KS BENIAMINEK 03 – CHOJNICZANKA CHOJNICE
Kolejka 9 03.10.2021 11:00 BŁĘKITNI WEJHEROWO – KS BENIAMINEK 03
Kolejka 10 09.10.2021 13:00 KS BENIAMINEK 03 – OSICZANKA OSICE

Liga Wojewódzka C2

Kolejka 1 27.08.2021 17:45 KS BENIAMINEK 03 – GKS GARDEJA 12:1
Kolejka 2 04.09.2021 11:00 KP STAROGARD GD. – KS BENIAMINEK 03 1:0
Kolejka 3 11.09.2021 11:00 KS BENIAMINEK 03 – AP MALBORK 3:2
Kolejka 4 18.09.2021 11:00 ORZEŁ SUBKOWY – KS BENIAMINEK 03
Kolejka 5 26.09.2021 13:00 KS BENIAMINEK 03 – DSPN KWIDZYN
Kolejka 6 02.10.2021 15:00 CZARNI PRZEMYSŁAW – KS BENIAMINEK 03
Kolejka 7 PAUZA
Kolejka 8 17.10.2021 15:00 KS BENIAMINEK 03 – RODŁO KWIDZYN
Kolejka 9 23.10.2021 11:00 WIETCISA SKARSZEWY – KS BENIAMINEK 03

Liga Wojewódzka C1

Kolejka 1 15.08.2021 17:00 AP KOWALE – KS BENIAMINEK 03 4:1
Kolejka 2 18.08.2021 16:00 KS BENIAMINEK 03 – DSPN KWIDZYN 2:2
Kolejka 3 22.08.2021 19:00 POMORZANIN GDYNIA – KS BENIAMINEK 03 2:1
Kolejka 4 29.08.2021 15:00 KS BENIAMINEK 03 – CHOJNICZANKA CHOJNICE 2:3
Kolejka 5 05.09.2021 13:25 POMEZANIA MALBORK – KS BENIAMINEK 03 2:2
Kolejka 6 08.09.2021 18:00 KS BENIAMINEK 03 – GRYF WEJHEROWO 19:0
Kolejka 7 11.09.2021 11:00 MKS GRYF TCZEW – KS BENIAMINEK 03 5:1
Kolejka 8 18.09.2021 15:00 KS BENIAMINEK 03 – CZARNI PRUSZCZ GD.
Kolejka 9 22.09.2021 16:00 JAGUAR GDAŃSK – KS BENIAMINEK 03
Kolejka 10 26.09.2021 15:00 KS BENIAMINEK 03 – AP 1 REDA

Liga Wojewódzka B1

Kolejka 1 15.08.2021 17:00 KS BENIAMINEK 03 – GEDANIA GDAŃSK 0:10
Kolejka 2 21.08.2021 14:30 JANTAR USTKA – KS BENIAMINEK 03 10:0
Kolejka 3 28.08.2021 13:00 KS BENIAMINEK 03 – JAGUAR GDAŃSK 0:10
Kolejka 4 04.09.2021 15:00 KS BENIAMINEK 03 – AS KOLBUDY 2:0
Kolejka 5 11.09.2021 17:00 ARKA GDYNIA – KS BENIAMINEK 03 4:0
Kolejka 6 18.09.2021 13:00 KS BENIAMINEK 03 – POMEZANIA MALBORK
Kolejka 7 25.09.2021 14:30 RADUNIA STĘŻYCA – KS BENIAMINEK 03
Kolejka 8 02.10.2021 11:00 KS BENIAMINEK 03 – GRYF WEJHEROWO
Kolejka 9 10.10.2021 17:00 CHOJNICZANKA CHOJNICE – KS BENIAMINEK 03
Kolejka 10 15.10.2021 17:45 KS BENIAMINEK 03 – KS GRYF SŁUPSK

Liga Wojewódzka A1

Kolejka 1 14.08.2021 15:00 KOLEJARZ CHOJNICE – KS BENIAMINEK 03 4:2
Kolejka 2 21.08.2021 11:00 KS BENIAMINEK 03 – KP STAROGARD GD. 3:4
Kolejka 3 28.08.2021 11:00 STOCZNIOWIEC GDAŃSK – KS BENIAMINEK 03 0:3
Kolejka 4 05.09.2021 13:00 KS BENIAMINEK 03 – SOBIESKI GNIEW 17:1
Kolejka 5 11.09.2021 11:00 AP BAŁTYK GDYNIA – KS BENIAMINEK 03 4:6
Kolejka 6 18.09.2021 11:00 KS BENIAMINEK 03 – WYBRZEŻE GDAŃSK
Kolejka 7 25.09.2021 11:00 GTS PRUSZCZ GD. – KS BENIAMINEK 03
Kolejka 8 PAUZA
Kolejka 9 09.10.2021 11:00 CHOJNICZANKA CHOJNICE – KS BENIAMINEK 03
Kolejka 10 PAUZA

Gdańsk: Klasa Okręgowa Grupa 2

Kolejka 1 07.08.2021 12:00 WISŁA TCZEW – KS BENIAMINEK 03 2:1
Kolejka 2 14.08.2021 18:00 KS BENIAMINEK 03 – STYNA GODZISZEWO 2:2
Kolejka 3 21.08.2021 17:00 BŁĘKITNI STARE POLE – KS BENIAMINEK 03 0:3
Kolejka 4 01.09.2021 18:00 KS BENIAMINEK 03 – ORZEŁ SUBKOWY 3:0
Kolejka 5 04.09.2021 12:00 METEOR PINCZYN – KS BENIAMINEK 03 1:0
Kolejka 6 14.09.2021 17:30 KS BENIAMINEK 03 – ŻUŁAWY NOWY DWÓR 0:2
Kolejka 7 19.09.2021 15:00 GWIAZDA KARSIN – KS BENIAMINEK 03
Kolejka 8 25.09.2021 15:00 OLIMPIA SZTUM – KS BENIAMINEK 03
Kolejka 9 03.10.2021 11:00 KS BENIAMINEK 03 – WIETCISA SKARSZEWY
Kolejka 10 09.10.2021 13:00 RADUNIA II STĘŻYCA – KS BENIAMINEK 03
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.