Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w Futsalu

W dniach 22-24.01.2021 w miejscowości Górzno (woj. mazowieckie) odbyły się Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski U15 w Futsalu ⚽️
 
W turnieju udział wzięło 16 zespołów, które zostały podzielone na cztery grupy. Nasz zespół trafił do „silnej” (jak się później okazało) grupy A: AZS UMCS Lublin, Bór Regut – gospodarz turnieju, GLKS Wilkowice ( woj. śląskie).
 
Niestety w każdym spotkaniu musieliśmy uznać wyższość przeciwników. Ranga turnieju miała ogromny wpływ na naszych zawodników – stres, zdenerwowanie, proste błędy popełniane w czasie gry. Szczególnie widać to było w pierwszych dwóch spotkaniach. W ostatnim meczu z gospodarzem turnieju, gdzie dla nas to był już mecz o tzw. ” pietruszkę „, nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Walczyli, nie odstawiali nogi, dobrze współpracowali w obronie. Nasza przygoda z mistrzostwami zakończyła się na fazie grupowej. Dla trenerów i zawodników, możliwość gry z najlepszymi zespołami w Polsce 🇵🇱 to nowe doświadczenie, cenna lekcja na przyszłość. Sam udział w turnieju uważamy za ogromny sukces, gdyż żeby w nim zagrać, musieliśmy wygrać eliminacje w naszym województwie. Należy dodać, iż czternastoosobową kadrę naszego zespołu stanowili zawodnicy z roczników 2006 i 2007.
 
Podziękowania należą się wszystkim szczególnie rodzicom, sponsorom , dzięki którym mogliśmy uczestniczyć w MMP.
 
Brawo Wy👏.